Ve Allah`tan bağışlanma dile. Gerçekten Allah, bağışlayandır, esirgeyendir. (Nisa-106)

 • DOLAR
  6,0672
  %0,00
 • EURO
  6,5508
  %0,00
 • ALTIN
  312,18
  %-0,17
 • BIST
  7,8907
  %0,03
En Çok Para Kazandıran İş Fikirleri

En Çok Para Kazandıran İş Fikirleri

Kendi işini kurmak herkesin en büyük hayali olurken bu kapsamda da kazanç elde edecek doğru yatırım fırsatlarını değerlendirmek çok önemlidir. Para kazandıran karlı iş fikirleri sayesinde bu isteklerinize ulaşmak çok daha kolay ve akılcı olacaktır.

 

Çevre Dostu Binalar İnşa Etmek

 

 Karlı iş fikirleri arasında son zamanda en ilginç sektörlerden biri olarak inşaat sektörü çok ilgi çekici fırsatlar sunmaktadır. Çevre dostu projeler ile ekolojik yapılar inşa etmek konusunda projeler geliştiren mimar ve mühendisler bu sektörde çok başarılı ve kazançlı bir yatırım yapabilirler. Yenilenebilir enerji sistemleri de bu kapsamda üretim ve satış iş potansiyeli ile çok karlıdır.

 

Özel Gıda Butikleri

 

 Büyük süpermarketlerin tüketiciler için özelleştirilmiş gıda sunması ile bu kapsamda butik fırın ya da pastane yerine butik cafeler ile yeni bir iş girişimi düşünülmelidir. Son zamanlarda vegan/vejetaryen, şekersiz, sağlıklı gıdalar, lıght ürünler veya glutensiz gıdalara yönelik talep ve ihtiyaçlar artarken bu sektöre odaklanmak ve yatırım yapmak karlı iş fikirleri arasında değerlendirilmelidir.

 

Yemek Arabası Projesi

 

 Yeme içme sektörünün hem ülkemizde hem de tüm dünyada sürekli gelişmesi ile birlikte arz talep dengesinin yüksek bir potansiyelde olması asla atlanmaması gereken bir durumdur. Karlı iş fikirleri arasında yemek arabası ülkemizde olmakla birlikte çeşitlendirilmeyen ve henüz yaygınlaşmayan bir iş sektörüdür. Girişimcilere en karlı iş fırsatını sunan yemek arabası projesi ile bir minibüsün mutfak vb. ekipmanlar için tasarlanmasından sonra özel menüler ile iyi yemeklerin satışı ve sunulması planlanabilir. Örneğin; ülkemizde köfte ekmek tarzındaki yemek arabaları ülkemizde olduğu için farklı olarak vegan yemekler veya sağlıklı gıdaların olduğu menüler ile bu sektörde girişimcilik yapma fikri de yükselişe geçen bir durumdadır.

 

Ofis Kafelerin Yerine Ortak Ofis Projesi

 

 Karlı iş fikirleri için en cazip alternatiflerden biri olarak düşünülen bir başka girişimcilik örneği ise ortak ofis konseptli projelerdir. Örneğin; daha önceki yılllarda geliştirilen ve hala kullanımda olan ofis kafelerden farklı olarak ortak bir alanda herkese özel bir çalışma masası veya alanının sunulduğu ofis projeleri revaçtadır. Oda oda şeklinde de tasarlanabilen veya büyük bir mekanda herkese özel küçük bir masanın sunulduğu kümeler halinde oluşturulan ofis konseptlerini tercih eden çalışan veya iş adamları olduğu gibi girişimciler de mevcuttur. İnternetin olduğu her ortamda ofis ortamını yansıtan ve konfor sunulan bir mekanda ofis kullanımını sunarak kazançlı bir karlı yatırıma sahip olmak gelecek vaadeden bir projedir.Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM