Ve Allah`tan bağışlanma dile. Gerçekten Allah, bağışlayandır, esirgeyendir. (Nisa-106)

 • DOLAR
  6,0710
  %0,07
 • EURO
  6,5568
  %0,09
 • ALTIN
  312,65
  %-0,02
 • BIST
  7,8942
  %0,08
Bir Erkeği Kendine Bağlamanın Yolu

Bir Erkeği Kendine Bağlamanın Yolu

Kadınlar güvenilir bir erkeğe bütün hayatlarını adamaya hazırdırlar, erkekler de güvenecekleri bir kadın için aynı şeyi yaparlar. Kadın erkek için vardır ve erkek kadın için vardır!  Bir insanın sevdiği ve aşık olduğu biriyle Bütün ömrünü geçirmesi kadar güzel bir şey yoktur, ama bu güzellik herkesin başına gelmez. Bu nedenle kadın olarak hayatınızın geri kalanında yaşamınızı paylaşmak isteyeceğiniz kişiyi gerçekten seçtiyseniz ve onu kendinize bağlamak istiyorsanız yapabileceğiniz bazı şeyler var. Bu makalede, gidin ve bağlama büyüsü yapın gibi saçma sapan  nasihatler vermeyeceğiz. Çünkü kelin ilacı olsa başına sürer sevgili okurlar!

 

Pozitif Olun

 

Bir erkeği sevdiğinizi, bütün ruhunuzla ondan başkasıyla olamayacağınızı kabul ettiğiniz andan itibaren yapabileceğiniz bazı şeyler var. Birincisi bu erkekle aynı ortama girdiğinizde mutlaka pozitif olmanız gerekiyor. Çünkü erkekler sürekli gürültü yapan sürekli şikayet eden ya da dedikodu yapan kadınlardan hiç hoşlanmazlar. Onlar sizin yanınızda rahatlık ve huzur ararlar şikayet kavga gürültü aramazlar bu yüzden ilk altın kuralımız pozitif olmaktır.

 

Onun Gönlünü Kazanın

 

Eğer bir erkeğe gönül verdiyseniz iş bununla bitmez çünkü onun da gönlünü kazanmak zorundasınız. Aşk tek taraflı olamaz, böyle bir ortamda aşk barınamaz. Bu yüzden onun gönlünü kazanmak için son derece samimi olmanız gerekiyor.

 

Kendinize Güvenin

Kendine güven, her erkek ve kadın için olmazsa olmaz şartlardan biridir ilişki için de çok gereklidir. Çünkü kendine güvenmeyen bir kadın ya da bir erkek başkalarına da güvenemez bir sağlıklı  ilişki kuramaz

 

Sezgilerinize Güvenin

 

Karşınızdaki erkeğin gözlerinden size ilgi duyup duymadığını anlayabilirsiniz. Eğer sizden hoşlanmıyorsa sizden hoşlanması için ek bir çaba sarf etmeniz gerekecek. Kalbi de boşsa işiniz daha kolay olur. Bu yüzden onu çok fazla sıkmadan anlamlı bakışların kuşatması altına alın sıkıldığını hissettiğinizde geri çekilin. Uygun zamanı kollayıp yine o etkileyici bakışlarınızı gönderin.

 

Temiz ve Bakımlı Olun

 

Çok temiz giyinin ve çok bakımlı olun. Modadan geri kalmayın, albeniniz ta 10 kilometre öteden bir çekim alanı oluştursun. Çekici olmayan bir kadın, erkeği çekim alanına getiremez ve kontak kuramaz. O yüzden doğanın size verdiği gücü, doğal bir şekilde yoğunlaştırarak kullanın.

 

Sizi Takmayanı Sallayın Gitsin

 

Baktınız  ki erkek hiç oralı olmuyor, yapacak bir şey kalmaz. Arabesk takılmanın anlamı yok, hayat çok kısa ve yaşanmayan her saniye boşa gider. O yüzden başka bir arayışa girin. Çünkü kimse, vazgeçilmez değildir demiş birileri…Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM