Başımız sağolsun, hepimize geçmiş olsun. Dualarımız kardeşlerimizle #Elazığ

PUBG Mobile’a Yeni Güncellemeyle Zombi Modu Geldi

PUBG Mobile’a Yeni Güncellemeyle Zombi Modu Geldi

PUBG Mobile için beklenen 0.14.0 güncellemesi kullanıcılarla buluştu. Yeni mod ve güncelleme ile gelen özelliklerin detaylarını derledik. Uzun süredir beklenen 0.14.0 güncellemesine kavuşan PUBG Mobile, yeni oyun modu ve iyileştirmelerle nihayet uygulama mağazalarındaki yerini aldı.

Yeni oyun modunun detaylarına geçmeden önce oyunla beraber iOS ve Android kullanıcıları için getirilen iki önemli iyileştirmeden bahsetmek istiyoruz. iOS kullanıcıları yeni güncellemeyle beraber arka plan indirme özelliğine kavuştu. Artık iPhone kullanıcıları oyunu arka planda açık tutarak güncelleme yapabiliyor. Android kullanıcıları içinse Kaynak Geliştirme Paketi güncellemeye dahil edilmiş durumda.

PUBG Mobile

Enfeksiyon isimli yeni bir oyun modunu ekleyen güncelleme, bu oyun moduna özel bir haritayı da oyuncuların kullanımına açıyor. Bu mod ile birlikte beraber oyuncular, insan ırkı yerine zombileri de oynama imkanına sahip oluyorlar.

PUBG Mobile’ın ana menüsüne giren kullanıcılar daha önce görmedikleri bir korsan temasıyla karşılaşacaklar. Bu yeniliğin yanında karakter ve görev kısımlarında da geliştirmelerin yapıldığı belirtiliyor.

Play Store’a PUBG Mobile’ın geliştiricileri tarafından eklenen yama notları ise bizlere güncellemeyle ilgili çok daha detaylı bilgileri sunuyor. Bahsi geçen yama notlarının resmi PUBG Mobile internet sitesinde yayınlanmaması ise oyuncuları üzdü.

PUBG Mobile v0.14.0 güncellemesiyle beraber gerçekleşen ve Play Store’da listelenen değişiklikleri sizler için aşağıda listeledik.

 

Yama İle Birlikte Gelen Yenilikler

 

  • Yeni Enfeksiyon modu ve yeni harita. Zombiler olarak oynayabilirsiniz.
  • Yeni karakter sistemi geldi. Daha fazla görünüm ve beceriyi açabilirsiniz.
  • Korsan ana menü teması ve Küresel Hazine Avı eklendi.
  • Popüler ürünler Royale Pass Sezon 8 ile beraber yeniden stoklarda.
  • Günlük görev sistemi geliştirildi.
  • Android kurulum paketinin boyutu küçültüldü.
  • Envanter arayüzü yeniden ayarlandı.
  • Tırmanma hataları düzeltildi.
  • Karakterlerin binalara takıldığı bir hata düzeltildi.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?