Ya Rabbi, Receb ve Şabanı bizler için mübarek kıl ve bizi Ramazana eriştir. (Hadis-i Şerif)

 • DOLAR
  6,1446
  %0,51
 • EURO
  6,6869
  %0,74
 • ALTIN
  323,68
  %-0,77
 • BIST
  7,9888
  %1,06
2020 Yılının En İyi Bilgisayar Oyunları

2020 Yılının En İyi Bilgisayar Oyunları

Her yıl teknolojinin biraz daha ilerlemesi ile çok daha gelişmiş bilgisayar oyunları piyasaya çıkıyor. Bununla beraber bu bilgisayar oyunları daha yüksek donanımlara ihtiyaç  doğuruyor. Sizleri daha fazla bekletmeden hemen 2020 en iyi bilgisayar oyunları listemize göz atalım,

 

Zombi ordusu 4 ölülerin savaşı

 

Zombiler öldükten sonra dirilen korkunç varlıklar olarak her zaman insanların ilgisini çekmişlerdir. Çünkü gizemli, korkunç ve cezbedici hayali yaratıklardır.  Bu ilgiyi fark eden oyun üreticileri bu korkunç yaratıkları öldürmek üzerine kurulu harika bir oyun tasarladılar. oyunun son versiyonunda Nazi Zombi Tankları ve Nazi Zombi Köpekbalıkları sizleri maceradan maceraya sürükleyecek.

 

Deamon X Machina

 

AI yapay zekaya sahip robotlar, iyice akıllanmış ve insan ırkını yok etmek istiyorlar. Bu robotları hak ettikleri çöplüğe göndermek ve insan zekasının daha yüksek olduğunu göstermek için mücadele etmeye hazırsanız bu oyunu seveceksiniz.

 

Alyx 2020

 

Bu oyunun diğer adı yarılanma ömrü… Aklınıza radyoaktif maddelerin kimya dersinden hatırladığımız bazı özel radyoaktif elementlerin yarılanma ömrü konusu gelecektir. Yok yok bu öyle bir şey değil, Half Life oyununu hepimiz sevdik, işte bu oyun da onun biraz daha gelişmiş hali olacak. Açıkçası vurdulu kırdılı büyük bir savaş macerası sizi bekliyor.

 

Cyberpunk 2077 2020

 

Bu yılın son baharına yetiştirilecek bu oyunda yine modern dünya insanlarının aksiyonla dolu savaşı konu edilecek. Kolundan kılıçlar çıkaran yarı insan yarı robot varlıklarla mücadeleye hazır olun.

 

Ölüm Bükücü PS4 Oyunu

 

Bükülemeyen bir ölüm kalmıştı ama oyun dünyasında ölüm de bir engel değil. Kojima oyunu oynayanlar bu oyuna bayılacaklar.

 

Microsoft Uçuş Simülatörü

 

Harika bir uçak yolculuğuna ne dersiniz? Üstelik uçak tamamen sizin kontrolünüzde olacak ve siz dünyanın haritasını çıkaracaksınız. Göklerde süzülmeyi sevenler bu yıl Microsoft Uçuş simülatörü ile keyifli anlar yaşayacaklar.

 

Vampir 2020 Oyunu

 

Bu kez siz oyuncu olarak bir vampirsiniz ve bir şehre giriş yaparak emellerinizi gerçekleştireceksiniz. Tüm besin kaynağınız kan. Harika bir maceraya hazır olun.Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM