Ya Rabbi, Receb ve Şabanı bizler için mübarek kıl ve bizi Ramazana eriştir. (Hadis-i Şerif)

 • DOLAR
  6,1413
  %0,45
 • EURO
  6,6822
  %0,67
 • ALTIN
  326,00
  %-0,06
 • BIST
  7,9860
  %1,02
2020 Moda Trendleri

2020 Moda Trendleri

2020 kışının diğer kışlara göre, moda dünyasında oldukça tezat olacağını söyleyebiliriz. Her mevsim olduğu gibi bu mevsimde de  büyük ölçüde zerafet Fikri Fransız burjuvazisinin cazibesinden beslenerek modanın yönünü belirleyecek. 2020 yılının Sonbahar mevsiminde asi kadınlık tasviri ön plana çıkabilir. Yine de 70’li yılların ve 80’li yılların başlarına dönülerek burjuva profili esintilerini görebiliriz. Yılın Sonbahar mevsiminde ilham verici biraz uçuk ve asi bir portre çizmek isteyen tasarımcılar bunu sağlayabilmek için siyahın keskin çizgilerini pembe ile karışık kombinler sunarak önümüze çıkarabilir.

 

2020 Sonbahar Modası

 

2020 yılının sonbaharında moda siyah ve pembe renklerinin kombinasyonları ile karşımıza çıkacak. Sonbahar kış döneminde ise 1980 modasına bir gezinti söz konusu olacak. Gece kulübü tarzına benzer bir şekilde parıltılı parlak kare desenli kombinler göreceğiz. Fakat yine moda modern giysilerden el etek çekmeyecek. Her koşulda pelerinler konfor ve baştan çıkarmanın stilini yansıtmaya devam edecekler. Dolayısı ile bu doğal zerafet pelerinler ile sağlanacak.

 

2020 Kış Modası

 

2020 yılının kış mevsiminin temel fonunda deri, her yıl olduğu gibi bu yıl da yer alacak. Ancak bu kez deriler sportif çizgilerle ve enerjik versiyonlarla cesur moda tasarımcılarına ilham vermeye başladı bile. Yine 1974 yılından beri  moda olan elektro tarzı göze çarpan aşırı renkli neon stili biraz daha yumuşatılarak önümüze sunulabilir.

 

2020 Sahte Kürk Trendi

 

 2020 modasına damga vuracak bir diğer Trend sahte kürk trendi olacak, bilindiği gibi gerçek kürkler doğanın vahşi yaşamına zarar vermesi açısından pek rağbet görmüyor. Bunlar yerine sahte kürk kullanılarak modaya yön verilmeye çalışılacak. 2020 yılın modasına baktığımızda özellikle kış mevsimi için dizayn edilen elbiselerde omuz ve kollarda şişkin tasarımlar göze çarpıyor. Öyle ki  çok yuvarlak ve ultra yumuşak eğriler göz dolduruyor.Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM