Ya Rabbi, Receb ve Şabanı bizler için mübarek kıl ve bizi Ramazana eriştir. (Hadis-i Şerif)

 • DOLAR
  6,1413
  %0,45
 • EURO
  6,6822
  %0,67
 • ALTIN
  326,00
  %-0,06
 • BIST
  7,9860
  %1,02
2020 Kaş Modası

2020 Kaş Modası

Kaşlar ne kadar doğal olursa, gözlerle anlatılmak istenen de o kadar iyi vurgulanır. Bakışlar, düzgün ve bakımlı kaşlarla anlam kazanır. O nedenle seyrek kaşlar ve dökülmüş kaşlar, ifadede olumsuz etkilere yol açar.  Doğuştan olarak seyrek kaşlı olanlar ne yapmalı? Cevabı basit, kontür makyaj modasını takip etmek ve yüz hatlarına uygun olarak kaşları yeniden şekillendirmek gerekiyor.

 

Kaşlarda Trend Sürekli Değişebiliyor

 

Kaşlarda trend değişiyor, sosyal medya bu değişime ön ayak olmakla kalmıyor bu değişimde oldukça söz sahibi. Neyse ki 2020 kaç modası doğal kaşlardan yana kalmayı başardı. Bunda bu yılki doğal burun trendi de etkili oldu.  Geçen yıl daha kalın kaşlar modaydı. Bu yıl ise doğal fon korunarak çok az kalınlaştırılmış kaşlar moda olacak.

 

Kaşlar Arasındaki boşluklar Kapanacak

 

2020 kaş modasının temelinde, açık kaşlara yer yok. Boşlukların kapandığı daha yoğunluklu birkaç trendi popüler olacak. Her iki kaşı eşit seviyede doldurabilmek ise makyaj alanında büyük bir hüner istiyor. İşte bu noktada kadınların imdadına kaş kontür uygulaması yetişecek.

 

Her şeyin Başı Kaş

 

Kaşlar ilk göze çarpan aksesuarlarımız, güzelliği ön plana çıkaran, bakışlardaki ifadeyi destekleyen ve doğru yansıtan bir görevleri var. Bakımlı olmayan, arası açık ve seyrek kaşların yerine, ucundan itibaren hafif dokunuşlarla ve öze sadık kalarak yapılacak bir kaş kontür uygulaması ile daha bakımlı güzel ve trend görünmek mümkün olacak.

 

Evde Kaş Bakımı

 

Yılın trendi dolgun ve doğal kaşlar olacak. Doğallığı korumak ve açık araları kapatmak yeterli… Bunun için yapacağınız işlem, maskara fırçası benzeri kaş fırçası ile kaşları yukarı doğru taramak ve fazla uzamış kaşları düzgünce kesmek.Kaş yapayım derken göz çıkarmamak için, ucu kült ince ve küçük bir makas kullanmanızı öneriyoruz.  Oval bir yüzünüz varsa, kavisli kaşlar size uygun olacaktır. Kare şeklinde yüz hatlarına sahip olanlar, yuvarlak model seçebilirler. Pekiyi kaşları neden yukarı doğru taramalıyız? Çünkü modaya uygun modern ve Fresh bir stile sahip olmak istiyoruz.Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM