Ve Allah`tan bağışlanma dile. Gerçekten Allah, bağışlayandır, esirgeyendir. (Nisa-106)

 • DOLAR
  6,0710
  %0,07
 • EURO
  6,5568
  %0,09
 • ALTIN
  312,65
  %-0,02
 • BIST
  7,8942
  %0,08
İnstagram Takipçi Arttırma Nasıl Yapılır?

İnstagram Takipçi Arttırma Nasıl Yapılır?

İnstagram takipçi arttırma nasıl yapılır gelin beraber konuşalım.

 

Günümüzün popüler sosyal ağı Instagram neredeyse herkesin elinde olan bir uygulama haline geldi. Her yerde çektiği fotoğrafları bu uygulamada takipçileriyle paylaşan kullanıcılar kimi zaman normal takipçileri yetmeyince instagram takipçi arttırma yollarına girmektedir.

Bunun çeşitli yolları olmakla beraber genel olarak ünlüler ihtiyaç duymaktadır. Zira ne kadar çok takipçi o kadar popüler bir imaj olacağından her geçen gün takipçi sayısının artması büyük bir avantajdır. Ancak bu işlem meşakatlı olduğundan ötürü yeterince bilgisi olmayanlar çeşitli yollar aramaktadır. Yapılabilecekleri ben sizlere anlatmak istiyorum zira bu konuda çok fazla arayış var.

1-Takipçi Satın Alma

Bilinen en iyi yöntem dersek aslında yalan olmaz. Gerek ünlüler gerekse bireysel kullanıcılar ihtiyaçları doğrultusunda bireysel olarak takipçi satın almaktadır. Bu hizmeti sağlayan kişiler elde ettikleri datalarla takipçi sunduklarından istenilen profilde takipçileri kolayca şifre almadan hedef hesaba takip,beğeni ve yorum işlemleri için yönlendirebilmektedir. Bu işin profesyonel kişilerce yapılması önemlidir zira rastgele alınırsa bir süre sonra hızlı bir düşüş olabilir.

2-Etiketlere Katılma
Instagram’da en önemli şeylerden birisi de etikettir. Eklediğiniz bir fotoğrafa # işareti ardından etiket ekleyerek o konuda başka fotoğraf paylaşanların dikkatini çekebilir ve takipçi kazanabilirsiniz.

3-Sürekli fotoğraf paylaşın
Aktif hesap daima güzel hesaptır. Paylaşımlarınız gereksiz olmasın ama mutlaka paylaşın. Ne paylaştığınıza dikkat etmeniz önemlidir. Aksi takdirde mevcut takipçileriniz de sizi takibi bırakabilir.

4-Hesabınız herkese açık olsun
Daha çok kişiye görünebilmek adına Gizli Hesap kısmını çok özel resimleriniz yoksa denemeyin. Zira sizi herkes görürse daha kolay takipçi kazanırsınız.

Bu konuda en bilinen yöntemler bunlardır. Herkesin bol takipçili bir hesaba kavuşmasını diliyorum.Sosyal Medyada Paylaşın:
Sonraki Yazı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM